Winnie

Winnie
Nimi:Winnie
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA KASSIPOISS WINNIE TAHAKS VÄGA OMA PÄRISKODUS LUSTIDA JA MÄNGIDA!

Winnie on umbes 3-kuune kassipoiss, kes tuli Pesaleidjasse 14.08.2022 Paldiskist koos oma kahe õe Trixie ja Wixie ning emme Trühvliga. Tegemist on ühe imeliselt armsa kiisupoisiga, kes tahab palju armastust nii saada kui jagada. 

Oma kahe õe eeskujul on väike Winnie seljatanud jubeda parvoviiruse, aga kahjuks tabas teda lisaks ka kalitsiviirus. Hetkel on Winnie kliinikust tagasi hoiukodus ja jätkame koduse raviga. See võib võtta veidi aega, aga kui kiisupoiss on terve, siis ootab temagi kodupakkumisi. 

Winnie on saanud oma isikliku kiibi ja passi, esmased parasiiditõrjed ning vaktsiinidoosi ja ootab külalisi Pesaleidja hoiukodus Tallinnas. Muidugi oleks ülivahva kolida päriskoju näiteks koos oma õe Trixie või Wixie'ga, aga julge poiss Winnie saaks suurepäraselt hakkama igasuguses perekonnas, kus talle mänguseltsilisi jagub.

Kui tunned, et Winnie võiks olla sinu pere uus liige, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ankeet ja Winnie hoiukodu perenaine võtab sinuga juba peatselt ühendust!