Una

Una
Nimi:Una
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEKAUNIS UNA ON 3 AASTAT OODANUD.. KUS KÜLL ON TEMA KODU? 

Una on üks armas, ligi 5-aastane emane kass. Kodu on ta otsinud alates 2018. aasta detsembrist. 2021. aasta lõpus täitus Unal 3 aastat kodu-ootamist. Ta on väga tubli kassike, kes on ülesse kasvatanud kolm tublit poega ja trotsinud vastu pingelisele koduta elule. Nüüd naudib ta sooja pesa Pesaleidjas ja naudib lihtsamat elu, oodates oma inimese saabumist. 

Iseloomult on Una kaalutletud - eks tark loom peabki ju olema! Ta lemmik koht on ronimispuu pesa, kus saab mõnusalt toas toimuvat jälgida ja segamatult tukkuda. Una on ka suur konservi armastaja, seega sellega saab temaga kenasti jutule. Pai ta veel teha ei lase, kuna temas on seda arglikkust veel sees. Lisaks on oma jälje jätnud ka selle, et Una on ükskord juba koju kolinud aga ta toodi meie juurde tagasi. Selline stress ei ole ühelegi kassile hea - olles tundnud kodust elu, aga naasedes tuppa paljude teiste kassidega. Una tahab oma valdust ja oma pere.Ta sooviks väga kodu, kus talle kohanemiseks aega antakse ning tema iseseisvust austatakse.

Una kohta veel seda ei tea, milliseks ta rahulikus koduses keskkonnas ajaga muutuda võib, aga äkki keegi annab talle selle võimaluse! Seniks on tal soe kodu meie juures olemas ja me ootame koos, rahulikult selle õige inimese saabumist!

Una on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiitide vastast tõrjet. Ta ootab teid piksilmi kassituppa külla!