Veenus

Veenus
Nimi:Veenus
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Veenus on kaunis halli kolmevärviline kassikene, kes on oma päriskodu otsinguil. Veenus on imekaunis kass, ke saabus meile 7.juunil Paljassaare varjupaigast.  Veenus on tegelikult oma kodu otsinud aga palju kauem. Paljassaare varjupaika jõudis kass juba 2017. aasta septembris. Seega mingil veidral põhjusel on see kassikene pidanud ootama oma päriskodu tegelikult ebaõiglaselt kaua. 

Veenus on iseloomult üks huvitav kassikene. Kui ta kindlat inimest on õppinud usaldama, siis koorub esialgsest veidi tagasihoidlikust kassikesest välja täiesti teistsugune kass. Veenus lihtsalt kipub kaasas kandmas endaga veel mingil määral võõraste võõristamist. Õnneks on ta tulnud ajaga varjupaigas niivõrd kaugele, et ta on valmis siiski proovima inimesi usaldama. 

Seetõttu sobikski see ülimalt ilus kass päriskodu, kus oleks rahulik keskkond ning kindlad inimesed kelle usaldust võita. Samas tuleb arvestada sellega, et me ei saa anda ette ajalist vahemikku, millal Veenus oma päriskodu inimesed omaks võtab. Seega tuleb arvestada, et sellega võib võtta aega. Samas võib kindel olla, et ühel päeval näitab see kaunis kass kõige siiramat ning tingimusteta armastust. Kui soovid just nimelt sellisele erilisele loomale päriskodu pakkuda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda kassikest" ning täida ära meie kassivõtja ankeet. 

Veenusega tuleb kaasa ka pisikene kaasavarakotikene ProPlanilt.