Kaks

Kaks
Nimi:Kaks
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÜLIKAUNIS VUNTSIGA POISS- KAKS, OTSIB PÄRISKODU!

Kaks saabus Pesaleidja kassituppa 07.06.19, Paljassaare varjupaigast. Kaks ootas Paljassaare varjupaigas alates eelmise aasta oktoobrist. Seal ta omale tõelist taltsutajat leida ei suutnud, seega nüüd on ta lootmas õnnele kassitoas. Kuna kassitoas on stabiilselt üle 200 kassi, siis on suhteliselt keeruline erinevate kasside vahel jääda silma. Seega loodame, et Kaks jääb äkki kellelegi silma just läbi kodulehe. 

Kaks on armas kassikene. Kui esialgu tundus ta pigem inimesi mitte salliv loomake, siis tänaseks päevaks on selgunud, et Kaks ei ole lihtsalt inimestega harjunud. Ometi on ta alati läheduses, kui inimene maiust jagab või siis salaja piilumas kui mõni inimene ringi jalutab mööda tuba ja teisi kasse paitamas on. Seega ei  saa väita, et Kaks oleks väga lootusetult pelglik kass. Ilmselt  võiks temast väga korraliku töö ja  sotsaliseerimise käigus saada väga üks armastav kassikene. 
Kahel on veel üks teinegi väga suur pluss, mis võiks rääkida tema kasuks. Nimelt on Kaks väga suur teiste kasside armastaja. Hea meelega veedaks ta oma päevi pigem teise kassikesega koos.

Kui just sina oled mõelnud kodu pakkuda ühele kaunile kassikesele, kellega natukene tuleks ka tegeleda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest" ning tule kahele külla! 

Selleks, et kolimine sujuks kergemini, tuleb Kahega kaasa ka kinkekott ProPlanilt.