Victoria

Victoria
Nimi:Victoria
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIDE KUNINGANNA JA SÜLETROONIL ISTUV VICTORIA OTSIB KODU!

Victoria jõudis Pesaleidja hoiukodusse Viljandist 17.02.21 ning on igati valmis leidma oma kuningriiki.

Välimuselt on neiu musta- punase-valge kirju. Tema pikk karv on pehme ja kohev. Iseloomult on kiisuke sõbralik ja eelistab seltskonnas olla. Alati on ta otsimas lähedust ja kasutab igat võimalust, et sülle saada. Päevi armastab ta veeta magades ja mängides. Teised kassid Victoriale väga ei meeldi, kuna alati on oht, et keegi tõukab ta troonilt ja saab rohkem tähelepanu. Lastega saab ta nii kaua läbi, kui nad teda sikutama ei hakka. Kui ollakse rahulikult, tule ta kindlasti ise tähelepanu otsima. 

Victorial on ka diagnoositud FIV+, mis tähendab, et ta on kergemini vastuvõtlikum nakkushaigustele, kuid muidu ei sega see tema elu üldse. Kiisu on kenasti vaktsineeritud, seega see aitab teda kaitsta. Siiani ei ole Victorial tervisemuresid esinenud ja kassike on igati terve. Rohkem infot leiad Pesaleidja blogist: http://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html

Kui soovid Victoriaga kohtuma tulla, siis klõpsa nuppu "soovin seda loomakest" ja hoiukodu võtab sinuga ühendust esimesel võimalusel.