Viiu-Tiiu

Viiu-Tiiu
Nimi:Viiu-Tiiu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VIIU-TIIU SOOVIB LEIDA OMA PERE

Viiu-Tiiu on sündinud 2020.aasta novembri lõpus ja Pesaleidjasse kolis ta Viljandi Varjupaigast 2023.aasta aprillis. Viiu-Tiiu on kolmevärviline pilkupüüdvalt kaunis kiisupreili. Algselt pistis ta plehku ja kratsipuude sügavustesse juba siis kui teda kasvõi kogemata teisest toanurgast märkasid. Nüüd on ka preilna päeva pealt hakanud oma armast nägu näitama kõige ootamatutes kohtades. Vahel istub ta mõnusalt aknalaual, siis lesib juba avaramates pesadeski ja endine lemmikpaik on ikka need kratsipuud, kuid nüüd siis mõnusad kõrgemad kratsipuude pealsed, kus kogu kassitoas toimuvale on suurepärane ülevaade.

Viiu-Tiiu ei lase paitada, ega soovi Sind ka väga lähedale. Kuid ühaenam harjub nende kahejalgsete kohalolekuga. Kassitüdrukule tuleb anda aega ja mõnuuuusalt privaatsust.

Viiu-Tiiu on ka kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud parasiiditõrjet. Kui meie uustulija Viiu-Tiiu kõlab nagu just sinu tulevane kiisu, siis kliki "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ja me võtame sinuga mõne päeva jooksul ühendust.