Vlad

Vlad
Nimi:Vlad
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

‘’Vladislaaaav! Baby don’t hurt me!’’ Tõenäoliselt laulaks armas veidi hirmul Vlad just seda sulle, kui sa talle liiga lähedale lähed.

Ta päris tõsiselt loodab, et ei pea enam kunagi elus haiget saama. Suure tõenäosusega pole see mõnusalt hall iluspoiss oma varasemas elus inimeste headust ja paikätt tunda saanud, mistõttu ei tea ta, mida inimesest arvata. Seega on ta valinud lihtsama tee, inimeste eest lihtsalt ära joosta.

 

Küll aga on see just Sulle, hea inimene, suurepäraseks võimaluseks tõestada talle, et inimesed(eriti Sina!) on ilusad ja head! Konserv siin ja maius seal, rahulik keskkond Vladile ta uue elu avastamiseks ja ajapikku saavad teist sõbrad. Üsna kindlalt võib väita, et tegu on Harjumaa poisiga, kes pärit Jõelähtmelt, aga see ei sea piire ta tulevase elukoha osas. Reisimisega on Vlad juba harjunud, sest Jõelähtmelt kolis see imekaunis hall hurmur 05.05.2020 Mustamäele Pesaleidja kassituppa.

 

Kui ka Sul jäi Vladi lauluke kummitama ja sooviksid selle imearmsale kiisule pakkuda võimalusel veidi rõõmsat viisi laulda, siis võta ühendust ja tule talle külla! Selleks ei pea palju vaeva nägema, kõigest vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära meie loomasoovija küsimustik ja edasi võtame juba ise sinuga ühendust!