Will

Will
Nimi:Will
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Will kolis koos vennaga koju 22.01.2021 :)

PIRAADIPOISS WILL!

Poisiks saab teda küll hädavaevu veel nimetada – noorhärra pigem! ! Ja eks ole ka nimi juba suupärasemaks muutunud Villi.

Aga üks kindel asi on jäänud – armastus ja usaldus inimese vastu! Kus iganes, millal iganes, miks iganes inimene end ilmutab – poiss on „sääres kinni“, ehk siis silitamas... Kui mõni karvane konkurent veel ka samal ajal inimest ihaleb, siis läheb lausa löömaks: Will ja ta vend Fletch PEAVAD oma paid kätte saama – nügivad sõbralikult nurrudes endid inimese ja „konkurendi“ vahele...

 

01.10.2016 aastal Tõrvas sündinud ja juba „ürgammu - 30.10.2016“ hoiukoju kolinud tittedest on saanud peaaegu normaalsed kassinoorukid. Miks peaaegu: inimese poolt elule aidatud poisid on sügavalt veendunud, et kõik inimesed on toredad! Välja arvatud võõrad. Ja siis on kahtlus veel selliste osas, kellel on „arstilõhn“ juures või õueriided seljas. No ja paar asja on kindlasti veel... Aga veidi harjumist ning nood „lõhnad ja riided“ ununevad...

 

Aita meil leida kodu kassipoisile. Imetore oleks kui Will saaks koju koos oma vennaga, aga nad saavad hakkama ka üksinda – pealegi, siis on ju 50% vähem paikonkurente!

Hetkel elab Will Tõrvas hoiukodus.

Puudu on ainult see oma ja õige inimene! Kui Sa tunned, et Will kuulub Sinu perre, siis täida, palun, kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!