Xena

Xena
Nimi:Xena
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÕJAPRINTSESS XENA OTSIB KODU!

 

Mina olen sõjaprintsess Xena ning olen näinud Sillamäe tänavakiisuna elu erinevaid tahke. Tegelikult olen ma üsnagi modernne 21. sajandi naine- olen suutnud üksi endaga rasketes tingimustes hakkama saada, lapsed üles kasvatada, leiva lauale tuua ning kõige selle juures veel küllaltki kurvika kehakuju, puhta ja särava karva säilitada.

 

Oma uute laste ootuses viidi mind ühe veidra kahejalgse olendi juurde dekreeti, kus ma esimesel õhtul ka oma järglastele uut maailma tutvustada otsustasin. See minu ümber tiirlev inimene ajas mind algul küll üsna kurjaks- polnud ju harjunud iseseisva tugeva kiisuna sellega, et keegi teine minu eest asju ajab. Tahtes oma lapsi elu keerdkäikude eest kaitsta, proovisin ka pidevalt seda inimest hirmutada.

Endalegi üllatuseks aga nautisin emmepuhkusega kaasnevat- enda lastega tegelemist ja nende toitmist ja hooldamist, nii et ei pidanud samal ajal toidu pärast muretsema. Tulemusena on minu pojad ka sirgunud terveteks, pontsudeks ja elurõõmsateks. Nende pealt olen ka natukene juba mõistma hakanud, et tegelikult see inimene ka nii õudne pole ja ilmselt soovib head.

 

Siiski meeldib mulle, kui minu rutiinides on sees järjepidavus ja sellega võiks ka inimene arvestada (eriti mõnus on, kui mulle järjepidevalt mõnusat sööki antakse). Vahel ma küll sisisen ja mulle meeldib esialgu oma turvalisest nurgast olukorda jälgida, aga see on selleks, et minu olemasolu ära ei unustataks ja minu isiklikku tsooni ei rikutaks. Kuigi olen temperamentne, ei ole ma kuri ja ei ründa. Mul on lihtsalt tugev iseloom. Tore oleks leida päris oma inimene, kes on sama kange ja minuga kannatlik ning mõistab, et vajan uute olukordadega harjumiseks aega.

 

Viimasel ajal olen hakanud oma tugevast koorest välja tulema ning naudin rohkem inimlooma seltsi, ERITI kui laseriga mängitakse. Veel meeldivad mulle liblikad ja putukad. Ükskõik kas päris või mängu.

 

Puhtust hoian ma hästi ning juba kahe kuuga olen ka inimestega suhtlemises edusamme tegema hakanud. Tegelikult on ju niivõrd tore, kui ei pea kogu aeg olelusvõitluses olema ja vahelduseks keegi ka minu eest hoolitseb. Ja ma küll ei taha seda kõva häälega tunnistada, aga mulle meeldib vahel kuulata ka Backstreet Boysi, sest olgem ausad- ka kõige kangemad kujud ei saa neile vastu. 

 

Kui soovid Xenat lähemalt tundma õppida, siis tutvu palun meie tingimustega, täida loomasoovija küsimustik ja saad tulla temaga Tallinnas asuvasse hoiukodusse kohtuma.