PÄEVAKÄPP ⟩ Anna seeniorile võimalus! Päris oma kodu otsib eakas kiisu Mati

PÄEVAKÄPP ⟩ Anna seeniorile võimalus! Päris oma kodu otsib eakas kiisu Mati
20.07.2021

Eakas kass Mati on juba 9-aastane (võib-olla ka rohkem...) ning ootab väga, et saaks pensionipõlve nautida päris oma kodus armastava pere juures.

 

Mati saabus Pesaleidja hoole alla 2019. aastal. Mis elu ta enne seda elas, pole teada, kuid tundub, et tal on inimestega olnud halvad kokkupuuted, sest päris lõplikult ta meid veel ei usalda. Kuid sellest sõltumata väärib ta kodusoojust täpselt sama palju kui teised kiisud.

Arvatavasti on Mati vähemalt 9-aastane, seega on ta elukogenud kassike ning nüüd tahaks ta lihtsalt peesitada kuskil soojas ja mõnusas kohas.

Mati ei karda inimesi, ta ei jookse peitu. Tal on isegi natukene ükskõik - kui mõnus päikeselaik on keset tuba ja ta tahab seal sees mõnuleda, siis ta ei hakka kuskile minema, inimesel tuleb temast lihtsalt üle astuda või ringiga minna. Ta võib sinuga väga vabalt voodis või diivanil pikutada. Ainuke asi, milles ta veidi kahtleb, on see, kui inimloom oma käe tema poole sirutab. Paid tunduvad tema jaoks natuke võõrad, kuid ta ei hakka käpaga lööma ega kaitsma end. Ta laseb end natukene paitada ning kui ta arvab, et on piisavalt, tõuseb ta püsti ja jalutab eemale. Need pisikesed paisessioonid on väga suured edusammud ning ehk tuleb ta varsti ise juba uurima, et kus see inimene on.

Iseloomult on Mati tasane kass, ta veedab oma päevi pikutades, aknast välja vaadates ja teisi kasse pestes. Ta saab väga hästi teiste kiisudega läbi ning ei nori tüli kellegagi. Talle sobiks kodu, kus ootaks sõber juba ees.

Rohkem pilte ja infot Matist leiad siit. Kui tunned, et soovid oma ellu vahvat Matit, siis täida ära loomasoovija küsimustik ning hoiukodu kutsub sind külla!