Reediku lugu | tõeline kodutiiger otsib endale kiiremas korras perekonda

Reediku lugu | tõeline kodutiiger otsib endale kiiremas korras perekonda
22.07.2019

Kassiabiorganisatsiooni Pesaleidja MTÜ hoole all on pea 500 abivajavat kassi, neist üks on Reedik. Härra Reedik on ilmekate silmadega kassipoiss oma parimais aastais. Tõepoolest, tema silmadesse võib lausa uppuda! Tal on vaid üks soov – leida endale päris oma perekond.

Reedikut on uhke välimusega õnnistatud. Lisaks sellele on ta ka truu sülekass, kes on viimase paari kuuga läbi teinud suure arengu. Ta on õppinud inimest armastama ja saanud aru, et pai on hea ning vastu jalgu tuleb end ka hõõruda. Nii ta moosib ja moosib nüüd neid inimesi ning loodab, et ka tema jaoks leidub kusagil keegi. Suur jutupaunik on ta samuti ja käib kannul nagu koer. Temaga juba igav ei hakka!

Kuna Reedik on uhke härrasmees, siis ei sobi ta perekonda, kus on teisi kasse. See kodutiiger tahab olla see üks ja ainus, mistõttu otsib Reedik perekonda, kus teisi kasse ei ole. Perekond ja inimesed on tema jaoks kõige tähtsamad, kuid ta on nukker, et temal seda veel ei ole.

Reedik on igati kombekas täiskasvanud kassipoiss, ta hoolitseb oma välimuse eest hästi, peab puhtust ning kasutab ka liivakasti. Reedik on kastreeritud, vaktsineeritud, saanud korrapäraselt sise- ja välisparasiiditõrjed ning omab ka kiipi. Ta on igati valmis kolima oma päris esimese perekonna juurde!

Mine Reedikule külla, ta ootab Sind! Selleks täida Pesaleidja kiisuvõtja ankeet SIIN ja Pesaleidja võtab Sinuga ühendust. Kui aga Sinul ei ole võimalik Reedikut enda juurde võtta, siis jaga tema abipalvet teistegagi. Kusagil peab olema ka Reediku jaoks keegi!