Tirtsu lugu | saa tuttavaks kõige pesuehtsema ja ägedama kassiga, keda sa näinud oled

Tirtsu lugu | saa tuttavaks kõige pesuehtsema ja ägedama kassiga, keda sa näinud oled
18.02.2019

Pesaleidja MTÜ hoole all olev aastane Tirts on vaieldamatult parim kass, keda üks loomasõber võiks tahta! Hea ja malbe iseloomuga preili on igati viks ja viisakas, oskab puhtust pidada ja elust mõnu tunda. Tal on justkui tervendav energia.

Tirtsul on väga hea iseloom ja ta on ka ise väga hea loom - nii lihtne see ongi. Tema musta-valgekirju kasukas on siidine ja läikiv ning sügav silmavaade lööb jalust nõrgaks igaühe, kes talle silma vaatab.

Tirtsu on õnnistatud ka jube vahva värvikombinatsiooniga. Vaata tema nägu! Sul on just praegu harukordne võimalus kandideerida ühe niivõrd toreda kassi toidubossiks ja pesapuhastajaks. Kui sulle Tirts ka ei meeldi, siis tasub mõelda, et äkki oled oma loomult hoopis koerainimene, sest see kass siin on küll kõige pesuehtsem ja mõnusaim kaaslane! Tee test SIIN ja vaata, mis tulemuse saad!

Tirts on vaid 1-aastane kassitüdruk, kuid omab juba oma isikliku passi, on kiibitud ja steriliseeritud, saanud korrapäraselt parasiiditõrjed ning teab, milleks on mõeldud liivakast.

Kui sa leiad, et just selline kiisu on puudu sinu elamises, sest kodu ilma kassita on lihtsalt maja, siis palun täida Pesaleidja MTÜ loomasoovija ankeet ja hoiukodu võtab Sinuga ühendust!

Tirtsu kohta saad lisa lugeda SIIT.