Bella

Bella
Nimi:Bella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AVA OMA SÜDA BELLALE JA TA HAKKAB NURRUMA.

BELLA VAJAB HÄDASTI UUT HOIUKODU VÕI PÄRIS OMA KODU!

11. aprillil 2021 kolis Pesaleidja kassituppa võrratu, kuid stressis kassitüdruk Bella. Kuna Bella ei tundnud ennast suures toas koos paljude kassidega üldse mugavalt, seadis ta käpad hoiukoju, et seal rahuneda, õppida tundma inimesi ja tasapisi armastama lähedust ning paisid.

Nüüdseks ongi Bellast saanud elurõõmus, umbes 5-aastane kiisuke, kes on stressi tasapisi selja taha jätnud ja valmistub nüüd nurrumootori käima panemiseks. Hoiukodus on Bella tasane ja saab hästi läbi teiste neljakäpalistega, kes seal elavad. Tavaliselt vaatab Bella asjalikult pealt, kuidas teised kassid rumalusi teevad, kuid mõnikord meeldib ka Bellale veidi mürada ja mänguasju taga ajada. Samuti on Bella parajalt uudishimulik, kui ta just parasjagu ei maga, meeldib talle toas uudistada ning nuusida, millega teised pereliikmed tegelevad.

Hoiukodus on Bella vastu võtnud oma esimese imelise pai, mis saab tähendada vaid üht – nii-nii vähe on puudu, et Bella saaks tunda ennast tõelise paikassina. Kõige paremini aitaks tal nii ennast tunda aga päris oma kodu, kus talle pakutakse hellust ja mõistmist, et seejärel koos mõnusalt päevi veeta.

Bellal on kaunis must-valge kasukas ja ühel silmal sarvkesta vigastus, mis teda absoluutselt ei sega. Suuruselt on Bella alles pisike kassipoeg – igast küljest eriti armas. Ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud parasiitide vastase tõrje ja valmis kohe oma päriskoju kolima.

Kui sooviksid Bellale kodu pakkuda, siis tutvu meie kassivõtmise tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest", et saaksime Sinuga ise esimesel võimaluse ühendust võtta.