Tõnisson

Tõnisson
Nimi:Tõnisson
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TÕNISSON ON NO NIIIII LAHE!!

 

Imearmas Tõnisson on arvatavasti 2015. aasta sügisel sündinud armas kassipoiss. Pesaleidjasse kolis armas Tõnisson 2021. aasta aprillis Narvast. 

Vähe on vist eestlaseid, kes poleks näinud või lugenud “Kevadet” ja sealsesse Tõnissoni omamoodi kiindunud. Oli ju teine seal nii armas, pisut kohmetu, kuid tegelikult siira südamega. Ka meie juures kodu ootav Tõnisson on täpselt nii vahva! Kassipoiss Tõnisson on äärmiselt armas tegelane, kes kunagi ei ütle ära pikkadest paitamistest või mõnusast lebotamisest. Lisaks sellele on Tõnisson ütlemata lõbus sell, kes tihtipeale lõbustab meid just oma kohalolekuga! 

 

Hetkel veel Tõnisson sülekass ei ole ning kui ta ise sülle võtta, on ta pisut kohmetu ja eelistab, et ta saaks ikka ise nelja käpaga maal olla. Tegelikult usume, et peagi hakkab kassipoiss süles olemist ka armastame, sest praegu on ta varjupaigas väga ruttu kohanenud ja on iga päevaga ainult julgem. 

 

Lisaks maailma kõige ägedamale iseloomule, on ka Tõnissoni väga ägeda välimusega õnnistatud! Tal on imeilus oranžikas-pruunikas triibuline kasukas, ägedalt kikkis kõrvad, piiiikad-piiiiikad vurrud ja oh need ilusad rohelised silmad! Tõnisson on justkui Leonardo Da Vinci meistriteos, mis muudab iga kodu veel miljon korda ilusamaks! 

 

Selleks, et peagi oma koju minna, on armas poiss läbinud kõik vajalikud protseduurid, ta on kastreeritud, vaktsineeritud, saanud parasiidivastase tõrje ning on uhke kiibiga passiomanik. 

 

Kui Sa tunned, et just Sina soovid oma ellu maailma kõige mõnusamat Tõnissoni siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga peagi ise ühendust!