ELIZE

ELIZE
Nimi:ELIZE
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Rohkem infot

ELIZE

Emme Elize  ja pojake Pisi-Pisi.

30.06.20 leiti Tõrvast Valga tänavalt ühe suure kortermaja keldrist kiisuemme ja tema kaks põnni.

Kibekiiresti kolis kolmik hoiukoju.

Emme Elize on umbes paariaastane noor daam, leidmise hetkel olid ta põnnid ca 1,5 kuud noored.

Nagu aga tänavakassidel ikka juhtub – nii Elize ise kui tema poeg Pisi Pisi olid haiged… (Teine sissekolinud põnn oli Pisi Pisist pea poole suurem ning pärast vajalikke protseduure võttis ette tee päriskoju.)

Ja ravi algas… Visiidid kliinikusse, siis veel mõned. Ravimid. Korralik toit.

Nii tahaks öelda, et praeguseks on kõik hästi, aga – Pisi Pisi ja emme on ikka haiged, Pisil nohu ja hingamisraskused, emme vilinal hingamine ja ravi pole andnud tulemusi…

Aga me jätkame ja loodame parimat!

Inimestele on neil kahel ka erinevad vaated – kui Pisi on inimesega megasõber ja suur painuruja, siis Elizel läheb veel veidi aega – „oma puuris“ olles lubab inimesel küll pai teha, aga kui inimene tema toidukausiga tegeleb, siis tuleb noorproua ja annab käpaga: „Ära kisu, minu oma!“ Ega ta teistest kassidest ka suuremat pea – nemad saavad urina osaliseks.

Küllap temagi leebub!

Võibolla seepärast, et ta veel inimest täiesti ei usalda või seepärast, et nüüd vaid Pisi Pisi ta hoole alla on jäänud – emme-Elize läheb täiesti paanikasse ja hõigub valjul häälel kui Pisi väljaspool puuri oma kassipõnni mänge mängib ja inimesega miilustab…

Pisi aga tahab olla suur poiss – häbi kohe teiste kasside eest kui emme niimoodi maurab… Kui aga mängud mängitud, kihutab tulistjalu emme juurde tagasi. Kaissu. Suur poiss sai oldud juba küll.

Kui Sa tunned, et Elize kuulub Sinu perre, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab Teiega ühendust!