Üks

Üks
Nimi:Üks
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÜKS, SEE TÕELINE HIIREPÜÜDJA OTSIB OMA PÄRISKODU!
Üks saabus Pesaleidja kassituppa 07.06.19, Paljassaare varjupaigast. Üks alustas aga oma päriskodu otsimist tegelikult juba 2018. aasta veebruaris. Seal ta omale tõelist taltsutajat leida ei suutnud, seega nüüd on ta lootmas õnnele kassitoas. Kuna kassitoas on stabiilselt üle 200 kassi, siis on suhteliselt keeruline teiste triibuliste kaunismeeste vahel jääda silma. Seega loodame, et Üks jääb äkki kellelegi silma just läbi kodulehe või meie Facebooki.
Üks on natukese keerulisema iseloomuga ning sobiks ideaalselt mõnda maakoju hiiri püüdma või hoopis mõnele igavlevale kassile seltsiks. Üks armastab teisi kasse, samas iseseisvust ning pigem vähem inimkontakti. Ei ole ka välistatud, et Üks võiks ühel hetkel peale korralikku sotsialiseerimist inimesi hakata sama palavalt armastama nagu teisi kasse - me ei usu, et on olemas võimatud loomad, kes ei harju - on ainult kannatamatud inimesed. See tähendab aga, et pead olema kannatlik ning panustama tegelikult palju aega ja tööd. Kahjuks on vabatahtlikud kogenud, et keskmine inimene ei kipu Ühe-suguseks väljakutseks valmis olema ning ei soovi sotsialiseerimisse panustada. Seega võib öelda, et selline sotsialiseerimist vajav kiisu on tõesti sobilik koju, kus inimesed loomi ega umbuskliku looma puhumist (või halvemal juhul) käpalööke ei karda ning tahavad tõesti teha südamest head.
Seega kui otsid oma maakoju hiirepüüdjat või siis hoopiski sooviksid teha ühe suurima heateo ja aidata päriskodu pakkuda pelglikumale kassile, kes võrreldes esimese päevaga kassitoas on tunduvalt edasi arenenud, et teda jätkuvalt sotsialiseerida, siis tutvu meie looma võtmise tingimustega ning täida ära meie kassisoovija ankeet ja tule Ühele külla.