Maddy

Maddy
Nimi:Maddy
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MADDY ON VÄGA MÄNGUHIMULINE!

Maddy jõudis Pesaleidja kassituppa Paljassaare varjupaigast 07.06.2019, kuid tegelikult on ta palju kauem oma kodu oodanud. Sünniajaks on tal 01.06.2017.

Maddy on päris pikalt olnud kassitoas ja selle aja jooksul on ta väga palju muutunud. Kui varasemalt peitis ja kartis Maddy kõike, siis nüüd on teda alati näha ning tuleb uudistama. Tohutult armastab ta mängimist. Kui varasemalt kartis inimesi nagu tuld, siis nüüd ei ole ta enam nii pelglik.

Maddyl on tohutult ilus välimus. Oma lendleva olekuga meenutab ta kerget liblikat. Kassil on ilus must-valge siidine pikakarvaline kasukas.

Kuna Maddy ei ole inimestega üdini harjunud, siis otsib ta rahulikku kodu, kus ta saab rahulikult inimestega harjuda. Ta tulevane kodu peaks arvestama, et tema sotsialiseerimine võib võtta kuid või isegi aastaid. Seega ei peaks olema Maddy tulevases peres inimesi, kes kardavad pelglikke kasse. Selle asemel peaks olema Maddy peres avatud südame ning meelega inimesed, kellele pakub huvi, kuidas muuta ühte pelglikku kassi sotsiaalseks ning ei sea seetõttu kassikesele eriti suuri eeldusi. 

Seega kui arvad, et oled tõeliselt väljakutseid armastav inimene ning arvad, et oled valmis pakkuma paremat elu ühele pelglikule kassile, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda kassikest" ning täida ära meie kassivõtja ankeet ja tule Maddyle külla. 

Maddyga tuleb päriskoju kaasa ka kinkekott ProPlan'ilt ja väike isaüllatus.