Victoria

Victoria
Nimi:Victoria
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Victoria on ülikaunis triibuline pisikest kasvu kassikene. Victoria saabus Pesaleidja kassituppa 07.06.2019 Paljassaare varjupaigast. Oma päriskodu on Victoria oodanud tegelikult palju pikemalt. Victoria saabus varjupaika 2018. aasta mais Lasnamäelt. Ilmselt ei ole Victoria eriti palju inimestega kokku puutunud, sest praegu tunduvad inimesed tema jaoks siiski veel veidi hirmuäratavad. 

Kuna Victoria ei ole inimestega harjunud, siis otsib ta rahulikku kodu, kus ta saab rahulikult inimestega harjuda. Kolme tulevane kodu peaks arvestama, et tema sotsialiseerimine võib võtta väga pikalt aega. Seega ei peaks olema Victoria tulevases peres inimesi, kes kardavad pelglikke kasse ning kriime. Selle asemel peaks olema Victoria peres inimesed, kes armastavad väljakutseid, ei sea suuri eeldusi tulevasele pereliikmele ning oskaks rõõmustada iga pisema arengu peale. Lisaks võiks Victoria inimesed pigem võtta sotsialiseerimist imetoredat projekti, mille tulemuseks on üheks päevaks väga õnnelik ning stressivaba kass, isegi alguses see üldse nii ei tundu. 

Kui arvad, et oled tõeliselt väljakutseid armastav inimene ning arvad, et oled valmis pakkuma paremat elu ühele pelglikule kassile, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda kassikest" ning täida ära meie kassivõtja ankeet ja tule Victoriale külla. 

Victoriaga tuleb päriskoju kaasa ka kinkekott ProPlan'ilt