Mars

Mars
Nimi:Mars
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Kui saime teada ühest kassikolooniast, kes oli paisunud juba 30 pealiseks, siis kõigepealt tuli sealsed elanikud steriliseerida, kastreerida, et kiisud rohkem ei paljuneks. Kuna kambas oli tiine kass, siis tema sai esimesena tänavalt ära, järgmisena tõime ära pojad. Üks kassipoegadest on hoiukodus Tallinnas ja 4 neist hoiukodus Raplamaal.

Tegemist on kahe pesakonna poegadega, õde-vend Moon (kolmevärviline) ja Mars (hallikas-musta-valge) on suuremad, nii juba kolmekuused ja õde-vend Juno (must-valge roosa ninaga) ja Sun (must-valge musta ninaga) on väiksemad, natuke üle paari kuu vanad tegelased.

Koos nad seal koloonias kasvasid, mõlemal olid mustad emmed, kes neid siis kordamööda söötsid. Ka praegu hoiukodus on nad sõbrad edasi, nooremad on julgemad ja armastavad inimest, vanemad kiisupojad natuke pelgavad ja jooksevad eest.

Moon ja Mars on ka juba rahulikumad, nad ei mölluta nii väga ringi. Inimese peale ei susise, lihtsalt panevad silmad kinni ja nohisevad, kui see suur inimene neid sülle võtab ja kõrvu puhastab. Juno ja Sun on aga ehtsad "porikärbsed", sellised pisikesed tüütused. Samas oi kui armsad.

Kui hoiuperenaine viskas end täna päeval pikali, et iluund magada, siis nemad muudkui turnisid üle inimese, vedasid uudishimust oma niiskeid ninakesi mööda inimese nägu ringi, toppisid oma põriseva nurru saatel käpakesi kõrva...

Ühesõnaga, nad on ehtsad teismelised, kes ei püsi sekunditki paigal, vastupidiselt suurematele, kes sättisid ennast ilusti jalgade juurde magama. See tähendab ka seda, et Juno ja Sun otsivad perekondi, kellel on aega nendega mängida ning aidata neil rahulikeks kassideks kasvada.

Kiisud on saanud parasiiditõrje, kiibistatud, praegu veel natuke nohused väljas külmetamisest, kuid varsti valmis koju minema.

Kui sulle jäi mõni vahva kassipoiss või -tüdruk silma, tutvu looma võtmise tingimustega, täida meie loomasoovija küsimustik ning kassipoegade hoiukodu võtab Sinuga ühendust