Mars

Mars
Nimi:Mars
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MARS ON KOGU OMA POISIPÕLVE EHK VIIMASED KOLM AASTAT KODU OODANUD!

Mars on 2019. aasta suvel sündinud kassipoiss, kelle ema oli kolooniakass. Tema elu algas õues, suvel võis ju seal tore olla... 2019. aasta sügisel sai ta õuest ära hoiukodusse koos teiste pisikestega sealt kolooniast. Koloonial oli õnneks olemas toitja, nii et kiisud ei pidanud vähemalt tühja kõhtu kannatama, küll aga sõid nad inimeste toidujääke...

Tänavakassi pojana ta inimest eriti ei usalda. Kiisu ei ole küll kuri, vaid lihtsalt jookseb eest ära, kui inimene temaga suhtlema kipub. Miks peakski inimesega tegemist tegema, kui ümber on nii palju toredaid kass-sõpru... Mars on küll uudishimulik, sest kui talle näpu vahelt midagi head süüa pakkuda, tuleb ta nuusutama ja toitu limpsima. Kiisul on kunagise kalitsiviiruse põdemise tõttu eemaldatud kõik väikesed hambad, jäänud on ainult kihvad, kuid see ei sega tema söömist üldse. Hoiukodus elab ta koos paljude kassidega ja ühe väikese rahuliku koeraga, nende kõigiga saab hästi läbi. Talle meeldib teiste kassidega mürada ja neid taga ajada. Kogemus on näidanud, et kui arglik kass satub uude kodusse, siis varem või hiljem hakkab ta inimestega suhtlema, kuna sõpru on vaja, aga teisi kasse pole. Ka sellest kolmeaastasest kassikesest saab kindlasti tubli kodukiisu, tuleb vaid varuda aega ja kannatlikkust.

Muide, nime Mars sai ta oma sõjakuse järgi. Tänavakassidel teatavasti võivad olla parasiidid ja vaja ikka algul rohtusid anda. Tema oli eriti vastu igasugu rohutamisele ja ilmutas erilist andekust rohuandja käest ära vingerdamisele. Kiisu on saanud regulaarselt parasiiditõrjet ning seda muret tal enam ei ole, ta on ka kastreeritud ja omab kiipi ning isikliku passi. Mars on tegelikult täitsa valmis Oma Maailma Parimasse Koju minema. Selleks palun täida meie loomasoovija küsimustik!