Mauritius

Mauritius
Nimi:Mauritius
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NÜÜD ON ÕIGE AEG!


Pikakarvaline poiss Mauritius võtab hea meelega kodutee jalge alla, et uuele perele oma triibukasuka, koheva saba ja laheda iseloomuga rõõmu pakkuda. Hetkel viibib ta endiselt kassitoas ja üritab söömise, mängu ja uute tutvuste loomisega endale tegevust leida. Teiste kassidega saab ta hästi läbi- ronib kaissu, kui lähedust vajab ja võtab ühistest pallirallidest osa. Inimeste suhtes on ta veidi skeptiline ja pigem hoiaks sellest lähenevast paikäest eemale. Samas mõnikord on jälle tuju selline, et miks mitte üks pisike pai kasukale...aga ainult väga pisike ja õrn. Koduses keskkonnas toimuks harjumine inimesega kindlasti kiiremini. 
Veel eelmise aasta algul tiirutas ta oma sõbraga Kopli tänavatel ringi, otsides erinevate korrusmajade juurest kedagi, kes süüa annaks. Koos kössitati euroaluste hunnikus, kuhu sai külmade ilmadega tuulevarju minna. Nüüdseks on sõber juba oma kodus ja Mauritius ka valmis uuteks väljakutseteks.
Mauritius on 1.5 aasta vanune iseteadlik poiss. Kui talle midagi ei meeldi, siis väljendab ta end kohe arusaadavalt ja valjult sisinate-susinate-urinate kaudu. Mõnikord ta naudib, kui tema nördimusi ja muid avaldusi koguneb vaatama piisav kuulajaskond. Siis ta seal kassiringi keskel podiseb nagu pudrupott ja teised aina imestavad, mis talle nüüd tehti, et kohe niimoodi...
Enamasti on pahameele põhjuseks pisut kibe ussirohi.
Kui soovid Mauritiusega lähemalt tuttavaks saada, siis tutvu meie lehel loomavõtja tingimustega ja täida palun loomasoovija ankeet. Seejärel võetakse Sinuga peatselt ühendust.