Nepal

Nepal
Nimi:Nepal
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 

 

NEPAL ON KASSITOA ÜKS KAUNEMAID

Ja paraku ka kaugeimaid, sest kohanemine nii suures kassiseltskonnas võtab temal pisut rohkem aega. Inimestesse suhtub ta praeguseni skeptiliselt ja põgeneb igaks juhuks nende lähenedes turvalisemasse peidupaika pressides end kogukamate ja sõnakamate kiisude vahele. Sest sinna ei julge keegi oma paikätt pista. Koduses keskkonnas muutuks ta kindlasti usaldavaks ja on võimalik, et temast saab üks paimaias kiisu.

Nepal on sündinud 2019 aasta veebruarikuus ja saabus Pesaleidja kassituppa 25.10.2019 Paljassaare varjupaigast, kuid oma kodu ootab juba augustikuust. Varem elas ta semu Mauritiusega ühes sisehoovis euroaluste hunnikus ja toidu saamine sõltus lahketest kohalikest. Elu tänaval on teda ettevaatlikuks teinud, seetõttu ootab ta oma uutelt omanikelt kannatlikku meelt andmaks kiisule aega piisavaks kohanemiseks.

See ilus suurte silmade ja paksu karvakasukaga kiisu saab läbi ka teiste kassidega- tegelikult olekski hea võtta ta koju, kus teine karvakera juba ees ootab. Või miks mitte võtta juba kassitoast kaks kassi korraga.

Kui just sinu kodus on kohta ühele tagasihoidlikule kassile, siis palun paku just Nepalile päriskodu. Päriskodu pakkumiseks vajuta siin samal lehel "soovin seda kassikest" ning tule Nepalile külla. 

Kiisuga tuleb kaasa Pro Plani kinkekott.