Nauru

Nauru
Nimi:Nauru
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

IMELISE VÄLIMUSEGA NAURU OTSIB PÄRISKODU!

Nauru saabus Pesaleidja kassituppa 25.10.2019, Paljassaare varjupaigast. Nauru tegelikult aga oma päriskodu otsinud alates 2018. aasta juulist.

Kuigi tegu on äärmiselt kauni kassikesega, siis ei tasu lasta välimuses end lasta eksiteele viia. Nauru puhul tuleb arvestada, et tema varasem elu ilmselt ei ole just kõige kergemate killast olnud. Nauru seetõttu pelgab veidi ning hoiab inimestest eemale. Samas saab ta väga hästi läbi teiste kassikestega ning nende seltsi naudib ta kohe väga. Seetõttu on ilmselt tee tema usalduseni võimalik eriti efektiivselt just siis, kui kodus on ees ootamas mõni teine kass. 

Kuigi kassitoas on palju teisi kasse, siis tegelikult ei ole varjupaiga keskkond siiski see, kus üks pelglik kassikene elama peaks. Nauru oleks vägagi väärt elama ühes kindlas kohas, kindlate inimeste seltsis, nii on tal palju kergem õppida kahejalgseid usaldama, sest tema ümber on koguaeg ühed kindlad isikud. 

Kui just sinu kodus on kohta ühele tagasihoidlikule kassile, siis palun paku just Naurule päriskodu. Naurule kodu pakkumiseks vajuta siin samal lehel "soovin seda kassikest" ning tule Naurule külla. 

Nauru võtab enda uude koju kaasa ka kingituse ProPlanilt.