Nataly

Nataly
Nimi:Nataly
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

2 AASTASE STAAŽIGA KODUOOTAJA NATALY TAHAB TULLA SULLE DIIVANIKAUNISTUSEKS!

Kes ei oleks kuulnud järgmist lugu? Ühel väga vanal naisel oli kodus palju kasse, kelle eest ta enam hoolitseda ei jõudnud ja kes paraku aina edasi paljunesid. Vabatahtlikud toimetasid sealt ära palju loomi, kelle tervise eest ei olnud alati kõige paremat hoolt kantud.

Tiine Nataly oli hoiukodusse saabudes väga kõhn, olnud kehva söögi peal - räägiti, et menüüs olid makaronid ja sai, ilmselt oli olnud ka väga räpases kohas, sest ta ei olnud enda eest hoolt kandnud.

Ometi oli noor emme sõbralik ja usaldas inimesi. Hoiukodu pesi kassi puhtaks ja hästi lõhnavaks ning sai ootamatult teada, et kiisu on halli värvi, väikeste triipudega ja valgete sokkidega iludus.

Juba järgmisel päeval saabusid siia maailma kaks paari kaksikuid, neist 3 poissi ja 1 tüdruk. Vaatamata ema kõhnusele olid kõik pojakesed terved ja elujõulised ja hakkasid kohe sööma ja kosuma.

Kiisu on nüüdseks pojad kodudesse saatnud, aga päris oma kodu ootust saab tal tuleva aasta märtsikuus juba kaks aastat täis... Nataly elab praegu koos teiste hoiukassidega, saab nendega hästi läbi, samuti inimestega. Ta on vaikne, ei tee pahandusi, enamasti magab. Inimese paisid naudib väga, kuid ole pealtükkiv.

Nataly ootab oma Maailma Parimat Kodu Raplamaal, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiiditõrjed. Ka tuli tal eemaldada üks piimanääre, kuhu oli tekkinud kahtlust äratav moodustis, see on juba ammu paranenud.

Kui soovida rahulikku kiisut, kes ongi pigem diivanikaunistus ja ei tüüta sind näugumisega ning saaks läbi sinu teiste lemmikutega, siis see kass on ideaalne valik! Anna oma huvist teada meie loomasoovija küsimustiku kaudu ja Nataly hoiukodu võtab Sinuga ühendust.