Papa

Papa
Nimi:Papa
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MUHEDA OLEKUGA PAIPOISS PAPA OTSIB UNISTUSTE PESAPAIKA!

Umbes 6 aastane Papa saabus Pesaleidjasse 19. veebruaril 2021, Jõelähtmelt. Veidi pärast meie juurde jõudmist seadis ta juba ka kodutee käppade alla. Küll aga jõudis meieni ääretult kurb info, et Papa elab väga karmides kassile mittesobivates tingimustes ning nii sattus ta tagasi meie juurde ning unistab nüüd kodust ja hellast käest, kes ulataks konservi armsas kausikeses sobivalt nina ette, mitte seda ei peaks ise poolsuletud pakist põrandalt taga ajama.

Alguses mõtlesime, et Papa on selline mees keda palju torkida ei tasu - aga võta näpust - Papa on hoopis näidanud, et ta on inimestega väga seltsiv! Seda eriti, kui tuled maiustega. Siis teeb Papa trikke, seisab kahel jalal ja venitab end maiuseni. Papa võtab tugeva nurrumisega vastu kõik paid ja hellitused, jääb isegi järgi käima, et äkki saab veel mõne pai ja ehk isegi päris oma sooja kodu! Seega on tugeva välimuse all peidus üks väga pehme ja hella südamega kiisuke. Ta on suur kaisukass, kes lihtsalt tahab hoolt ja armastust!

Papa on välimuselt halli-valge kirju ning tal on huvitav see, et tema üks pupill on suur ja teine väike. Mõlemad silmad on arsti poolt kontrollitud ning midagi muret tekitavat ei ole, seega see on lihtsalt tema eripära ja omanäolisuse märk!

Papa on saanud kõik vajalikud protseduurid ning kui ta Sulle huvi pakub, siis palume täita loomasoovija küsimustik ning me võtame SInuga peagi ühendust ja kutsume Sind külla!