Toph

Toph
Nimi:Toph
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TOPH SAI KOJU!

 

VÕIMSA NURRUMOOTORIGA, MÄNGULINE TOPHI OOTAB NII VÄGA OMA INIMEST

See must-valge kirju noormees on Toph, hoiukodus hellitavalt Toffi! Tophi sünniajaks on ligikaudselt mai keskpaik (15.05.2020). Ta on leitud Lääneranna vallast, kus oma ema (Katara) ja vendadega (Azul, Zuko ja Sokka) varju ja süüa otsisid. Toph on hetkel Pesaleidja vabatahtliku juures hoiukodus kosumas, kuid on valmis oma päris koju minema!

Toph on tubli, malbe kassike - käpaga ta ei vehi. Ta on väga sõbralik ja harjub uute olukordadega väga kiiresti. Ta on vendadest kindlasti kõige julgem ja uudishimulikum. Nimelt harjus ta oma hoiukoduga kõige kiiremini ära ja juba väga kiiresti hakkas pai paluma ja järel käima. Talle meeldivad paid ja sügamised väga, selle peale viskab ta end kohe küliti ja laseb nurru. Uudishimu väljendub sellega, et ta käib kõike, mida hoiukodu perenaine teeb, jälgimas. Hambapesu on huvitav, külmkapp on huvitav, isegi küünte viilimine on maru põnev. 

Välimuselt on Toph sarnane oma venna Sokkaga (kahe kassiga pildil, Tophi kaisus), samuti rohesilmne ja must-valge kasukaga kuid Tophil on vahva pool-roosa ja pool-must ninake. Vennad on sukk ja saabas, seega sobiksid ka hästi koos koju minema kui keegi kahte kassi soovib võtta. Toph saab tõenäoliselt hästi hakkama teiste loomadega ning kindlasti ka lastega, ta lihtsalt ei oska kuri olla. Kui kardab, siis taganeb ja kogub veidi julgust.

Kui oled Tophist huvitatud, siis täida soovija ankeet klõpsates "soovin seda looma" ja tema hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust! Hoiukodu ootab ka huvilisi külla Tophi ning tema emme ja vendadega tutvuma - asume kõik Tallinnas, Mustamäel. Tophiga tuleb sisseelamise abistamiseks kaasa ka ProPlani kinkekott.