Tikker

Tikker
Nimi:Tikker
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TIKKER ON OMA PESA OTSIGUL, PALUN AITA TEDA!
 
Tikker on pärit Koorkülast, kus ta elas koos paljude teiste kiisude ja inimestega. Tal oli kodu...
Kui aga vanaperemees me seast igaveseks lahkus, siis otsustas perenaine linna tütre juurde kolida.
Ning nii lihtsalt olidki kõik kassid määratud hukkamisele ...Paljudega nii juhtuski – nad hukati!
 
Aga mõned kiisud said põgenema, kuid jäid talu juurde ringi hulkuma. Nad olid saatuse hooleks jäetud – näljased, haiged, parasiite täis... Õnneks said need saatuse hooleks jäetud kiisukesed kinni püütud 2016.aasta oktoobris ja hoiukodudesse paigutatud. Tikker kolis elama Tõrva hoiukodusse.
 
Tikker on 2014.aastal sündinud kassike. Ta on veel umbusklik, aga juba vaikselt suhtleb inimestega. Paikätt ta veel kardab, aga voodi alla peitu enam ei poe. Meie usume, et kui keegi vaid annaks talle võimaluse, oleks valmis teda igal päeval koju jõudes konserviga tervitama - saab Tikkrist tõenäoliselt väike armas triibuline paikass. Vaja on vaid natukene kannatust ja hoolt...
 
Tikker on astmaatik ja ta vajab ravimeid, aga meie loodame, et keegi on selliseks väljakutseks valmis.. Tikker on väärt palju rohkem, kui talle seni võimalik on olnud. Palun jaga kiisutüdruku pilti ja aita meil leida inimene, kes laseks kassikese oma koju ja annaks talle võimaluse.
 
Kui Sa tunned, et Tikker kuulub Sinu perre, siis täida, palun, kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust
 
Tikkerile on teretulnud ka hoiukodu pakkumised. Hoiukodus, kus oleks vähem kiisusid sotsialiseeruks ta kindlasti paremini. Kui soovid kiisukesele hoiukodu pakkuda, palun kirjuta meile.