Ursina

Ursina
Nimi:Ursina
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UDUPEENE SUITSUSE KASUKAGA PISIKE URSINA SOOVIB KODUST HELLUST!

Nii väga oleks vaja saada koju 2022 septembris sündinud teismelisel Ursinal. Ursina on praegu oma kassitoa üks titemaid kasse, kui 10-kuulist sobib titekaks kutsuda. Aga tulge ja vaadake teda meie kassitoas! Ta on nii pisike ja habras seal kassitoa suuremate kasside kõrval. Ja tema oskused ja rõõmud on ikka kiisulapse omad: see, kuidas ta mängib ja kepsutab ning kiiresti pelgusest paide peale üle läheb, on nii kassipojalik ja armas. Vaata Ursina mängu siit ja siit.

Ursina tuli Pesaleidjasse 2023 jaanuaris Kibuna tänavatelt koos venna Thoriga. Tuleb tunnistada, et oma õblukesele olekule vaatamata on Ursina end kassitoas imehästi sisse seadnud. Kui ta esimest korda puurist kassituppa sai, siis ronis ta kohe Potsu külje alla pessa ja võttis mugava asendi sisse (olgu öeldud, et Potsu on kõigi kasside asendusvanaisa, kes on alati rõõsa ja rahulik ning kannatab kõike stoilise rahuga). Nüüd teises toas elades pikutab vahel sõbra Larsi seltsis. Mida Ursina igapäevaselt veel teeb: uudishimutseb ja toimetab ringi, mängib, saab paisid ja maiuseid. Paisid ise veel ei küsi, kuid väikese veenmisega julgeb neid vastu võtta ja need meeldivad talle ning pasteediampsud sõrmeotsast maitsevad ka väga hästi.

Ursina on erakordselt elegantse suitsuse kasukaga piiga. Kõhualusel on valget ja ninanöps on sigaroosa. Ursina on steriliseeritud, saanud parasiiditõrje, kiibi ja vaktsiinid.

Kas oled Ursinast võlutud? Päästa Ursina ja paku talle kodu! Palun tutvu meie lepingutingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga ise peatselt ühendust!