Volli

Volli
Nimi:Volli
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS HALLIVATIMEES VOLLI OTSIB PEHMET DIIVANIT, KUS OMA PARIMAID AASTAID VEETA! 

 

See armas hall pallike on umbes 2009. aasta veebruaris sündinud Volli. Pesaleidjasse kolis armas vanahärra 2019. aasta novembris Jõelähtme vallast. 

Volli on meie armas torisev vanamees. On näha, et Vollike pole varasemas elus inimestega eriti palju kokku puutunud või siis on kokkupuude kahejalgsetega olnud pigem negatiivne. Armas Volli ei ole metsik kass, kuid inimest nähes kipub ta pisut torisema: annab õrna käpahoobi või kõnnib lihtsalt minema. Ju Volli lihtsalt ei tea veel, et me tahame talle vaid head ning tänaval kogetud hapud mälestused on nüüdseks minevik, sest meie kaitseme teda iga hinna eest. Meie armas hall vatipall.

Usume, et kodune keskkond muudab ka pisut tõrksa Volli tõeliseks paikassiks. Igapäevane lõputu tähelepanu, maiustuste laviin ja sulepulk sulatavad lõpuks iga kassi südame! Kuigi inimesi Volli alles õpib usaldama, siis teised kassid meeldivad talle väga! Ta on nagu armas vanaisa, kes võtab kõik teised kassid enda tiiva alla. 

Volli on paras mehemürakas, sest kaalunumber näitab lausa 5.8 kilogrammi! Lisaks on üks Vollikese kõrv armsalt lontis ja oeh kui armsad on meie vanakese erkrohelised silmad! Neid ju võibki vaatama jääda! 

Kuigi Vollilt on vanus pisut üle kümne aasta, väärib ka tema omale diivanit, kus pikad õhtud mööda saata. Ta väärib endale kodu, kus oma inimestele rääkida põnevaid jutte tänavaelust ning kus tema mõnus paks kõhuke on alati head ja paremat täis. Volli on tõesti mõnus sell, ta lihtsalt vajab oma perekonda, kes teda kogu aeg julgustab ja armastab! Meie armastame oma Vollikest väga, kuid oma kodu on varjupaigas raske asendada. Muideks, Volli on meie kassitoa kõige vanem elanik! Nüüd on sinu kord koju minna, vahva Volli! 

Volli on FIV positiivne kiisu, kuid teda see üldse ei sega. FIV+ ei ole Vollile eluohtlik ning igapäevaselt see tema niiviisi küll ei mõjuta. Poiss nagu ponks!

Kui just sinu diivanil ja südames on koht meie Vollile, vajuta siinsamas nupule "Soovin seda loomakest", täida ära loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga ise ühendust!